Mieszkanie 3 pokoi 137 m² Strovolos, Cypr

Strovolos, Cypr, Nikozja
$437,717
$3,195/m²
;
In CRM: 63035
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.04.2026

Cena za m²
    $3,195/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    137 m²

Opis

Nowoczesny projekt znajduje się w Strovolos, w tętniącej życiem dzielnicy z łatwym dostępem do niezbędnych udogodnień, zakupy i opcje jadalne. Ten budynek piętrowy składa się z 14 apartamentów. Główne cechy Solarny system ciepłowniczy do podgrzewania wody Ogrzewanie podłogowe z pompą ciepła Panele fotowoltaiczne na potrzeby każdego mieszkania Urządzenia klimatyzacyjne we wszystkich obszarach Termiczny i dźwiękoszczelny system aluminiowy Elektryczne rolety we wszystkich oknach sypialni i gotowe do montażu sieci komarów Dzwonek do drzwi z kamerą wideo Przestronne tarasy kryte Dwa miejsca parkingowe dla wszystkich apartamentów z trzema sypialniami Projekt dofinansowany Zaopatrzenie w stacje ładowania samochodów elektrycznych Dostępność Apartament 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 111 m2 Pokryte werandą 26 m2 Niepokryta weranda 8 m2 Cena 375.000 euro plus VAT Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 113 m2 Pokryte werandą 28 m2 Cena 380.000 euro plus VAT Data zakończenia: maj 2026 r.