Dom 3 pokoi 138 m² Agios Tychonas, Cypr

$686,496
$4,992/m²
;
In CRM: 33429
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    138 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    362 m²

Opis

Odkryj ten nowoczesny i przestronny dom trzypokojowy w Agios Tychonas, zaprojektowany dla komfortowego życia rodzinnego i nowoczesnego stylu. Ten piękny dom o powierzchni 362 m ², położony na hojnej działce o powierzchni 362 m ², ma powierzchnię 137.51 m ² i jest przeznaczony do ukończenia w 2028 roku, co czyni go doskonałą okazją do inwestycji. W obiekcie znajdują się 3 duże sypialnie i 3 łazienki, w tym sypialnia z łazienką, zapewniając prywatność i wygodę dla całej rodziny. Toaleta dla gości dodaje dodatkową praktyczność dla odwiedzających. Wejdź do jasnej i funkcjonalnej przestrzeni mieszkalnej z w pełni wyposażoną nowoczesną kuchnię i obszerne przechowywanie, w tym built- w szafy. Dom wyposażony jest w klimatyzację, ogrzewanie elektryczne i okna aluminiowe z izolacji termicznej, zapewniając komfort przez cały rok. Życie na zewnątrz jest równie imponujące. Ciesz się: Pokryte werandy: 18.72 m ² Niepokryte werandy: 33.16 m ² Prywatny basen (6.25m x 3.15m) - idealny do relaksu lub rozrywki Przestronny dziedziniec idealny do działań rodzinnych lub krajobrazu Parkowanie jest wygodne zarówno z zadaszonym parkingiem (23.40m ²), jak i dodatkowym nieosłoniętym parkingiem, zabezpieczonym bramą elektryczną. Dodatkowe funkcje obejmują: Układ słoneczny i zbiornik wodny Zmywarka wliczone Szybkość gotowości internetu Położony w bardzo sought- after obszarze Agios Tychonas, nieruchomość ta łączy spokój z łatwym dostępem do miasta, plaż i udogodnień - dzięki czemu jest idealny jako stałe miejsce zamieszkania lub wysokiej wartości inwestycji. FAQ P: Kiedy dom będzie gotowy? O: nieruchomość ma zostać ukończona w 2028 r. P: Czy dom posiada prywatny basen? A: Tak, zawiera prywatny basen o wymiarach 6.25m x 3.15m. P: Ile łazienek jest wliczone? O: Dom oferuje 3 łazienki, w tym en- suite, plus WC dla gości. P: Czy dostępny jest parking? A: Tak, jest zadaszony parking (23.40m ²) i dodatkowy odkryty parking. P: Jaki jest całkowity rozmiar działki? A: Dom znajduje się na 362 m ² powierzchni. P: Czy dom jest energooszczędny? A: Tak, posiada aluminium do izolacji cieplnej, układ słoneczny i nowoczesne instalacje energooszczędne.