Mieszkanie 3 pokoi 153 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$1,56M
$10,185/m²
;
Data aktualizacji: 29.03.2026

• Adres
    Kalogera, 4 Konstantia Court

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $10,185/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    153 m²

Opis

Nowoczesny kompleks mieszkalny piętrowy, oferujący dwu- i trzypokojowe apartamenty, przeznaczony jest do komfortowego i praktycznego życia w mieście. Projekt oferuje podziemny parking i przestronny wspólny taras dachowy, zorganizowany jako prywatny teren rekreacyjny. Istnieje basen, siłownia i przytulny kącik do grillowania - cicha przestrzeń, która tworzy dodatkowe uczucie przytulności dla mieszkańców. Budynek znajduje się na cichej ulicy w odległości spaceru od nabrzeża Limassol, co sprawia, że łatwo dostać się do morza i centrum miasta, przy zachowaniu poczucia spokoju i prywatności. W odległości spaceru jest wszystko do codziennego życia - sklepy, kawiarnie, apteki, szkoły i park miejski. Obszar łączy wygodę życia z wysokim popytem zarówno na długoterminowe i krótkoterminowe czynsze. Wewnętrzne rozwiązania są wykonane w nowoczesnym stylu funkcjonalnym. Wysokie sufity, ciepłe podłogi i system VRV zapewniają całoroczny komfort, podczas gdy panele fotowoltaiczne zwiększają efektywność energetyczną. Każdy apartament posiada prywatny magazyn, jak również możliwość ładowania pojazdów elektrycznych. Kompleks tworzy harmonijne poczucie prywatności, wygody i praktyczności miejskiej.