Mieszkanie 2 pokoi 105 m² Limassol, Cypr

$566,182
$5,392/m²
;
In CRM: 30394
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 27.03.2026

Cena za m²
    $5,392/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    105 m²

Opis

Położony w samym sercu tętniącego życiem Centrum Historycznego Limassol, zaledwie 1 km od plaży, ten stylowy apartament z dwoma sypialniami jest częścią nowoczesnego sześciopiętrowego rozwoju oferującego 70 wysokiej jakości rezydencje zaprojektowane dla komfortu, stylu życia i inwestycji. Położony na 2. piętrze, apartament oferuje: Powierzchnia wewnętrzna: 86 m ² Pokryta werandą: 19 m ² Powierzchnia całkowita: 105 m ² Efektywność energetyczna: A + Korzystaj z nowoczesnego układu open- plan, prywatny balkon, zadaszony parking i bezpieczny dostęp. Mieszkańcy mają również wyłączny dostęp do basenu na dachu z panoramicznym widokiem na miasto. Główne cechy: Offplan - Dostawa: grudzień 2028 Wysokiej jakości wykończenia i nowoczesny design Budynek energooszczędny (klasa A +) Ukryty parking i prywatny balkon Wspólny basen dachowy Bezpieczny dostęp zamknięty Pakiet mebli dostępny z 7% gwarancją rentowności wynajmu Korzyści z lokalizacji: 100 m do udogodnień i transportu publicznego 200 m do szkoły 1 km do plaży 60 km do lotniska Odległość od ulicy Anexartisias & Limassol Marina Najważniejsze punkty inwestycji: Prime centrum miasta lokalizacja z wysokim zapotrzebowaniem na wynajem Idealny dla czynszów długoterminowych i krótkoterminowych Ponad 30% już zarezerwowanych jednostek To rzadka okazja, aby wcześnie zainwestować w jeden z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w Limassol.