Mieszkanie 2 pokoi 80 m² Limassol District, Cypr

Cypr
$555,378
$6,942/m²
;
In CRM: 86483580
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.05.2026

Cena za m²
    $6,942/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    80 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

Przestronne mieszkanie dwupokojowe do sprzedaży w sercu centrum Limassol — doskonała lokalizacja oferująca żywe miejskie życie i codzienną wygodę, zaledwie kilka minut od morza i wszystkich kluczowych udogodnień. Ten kompleks to nowoczesny projekt mieszkalny, charakteryzujący się nowoczesną architekturą, designerskimi wnętrzami oraz spokojną, lecz centralną lokalizacją. Zapewnia komfortowe życie z łatwym dostępem do centrów biznesowych, szkół, sklepów i restauracji, co czyni go idealnym zarówno do zamieszkania, jak i inwestycji. Szczegóły nieruchomości: Ref: 302 Typ: mieszkanie Sypialnie: 2 Łazienki: 2 Piętro: 3 Powierzchnia wewnętrzna: 80 m² Zadaszona weranda: 17 m² Całkowita powierzchnia zadaszona: 97 m² Parkowanie: 1 Przechowalnia: 4,4 m² Cena: €472,000 + VAT Specyfikacje techniczne: Klasa energetyczna A, panoramiczne okna, podwójne okna z aluminium termiczne, parkiet laminowany w sypialniach, płytki ceramiczne w pomieszczeniach dziennych, instalacje pod ogrzewanie podłogowe i klimatyzację, panele słoneczne do podgrzewania wody oraz nowoczesne układy open-plan. Budynek wyposażony w bezpieczny dostęp z videointerkomem, windę, zadaszone miejsce parkingowe oraz prywatne pomieszczenie do przechowywania, zapewniając komfort i funkcjonalność. Status: w budowie Termin ukończenia: kwiecień 2026 Reg. nr: 1315 | Lic. nr: 368/E