Mieszkanie 2 pokoi 75 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$455,673
$6,076/m²
;
In CRM: 86215615
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 14.05.2026

Cena za m²
    $6,076/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    75 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji

Opis

Rzadka okazja, aby zabezpieczyć końcową dostępną rezydencję w nowoczesnym butiku, położonym w jednym z najbardziej pożądanych obszarów mieszkalnych Limassol. Ten nowoczesny budynek znajduje się w Agios Athanasios i oferuje prywatność, elegancką architekturę i wzniosłe widoki na miasto, oferując wyrafinowane życie śródziemnomorskie zaledwie kilka minut od morza i podstawowych udogodnień. Jak pokazano w opisach broszury (strony 3- 4), projekt obejmuje tylko sześć mieszkań, zapewniając wyłączność i ciche środowisko życia. Ostatnia dostępna jednostka jest pięknie zaprojektowany apartament 2 sypialnie z funkcjonalnym otwartym designem, duże okna dla naturalnego światła i przestronny zadaszony taras idealny do życia na zewnątrz. Z około 75 m kw. powierzchni wewnętrznej i hojny taras ponad 21 m kw., apartament oferuje komfort i praktyczność. Wysokiej jakości wykończenie obejmuje kuchnie zaprojektowane w Europie, płytki premium, izolowane okna aluminiowe i klimatyzację. Wysokość sufitu do 3,20 m zwiększa poczucie przestrzeni. Ta ostatnia jednostka obejmuje również prywatny parking i składowanie, co czyni go doskonałym wyborem dla użytkowników końcowych i inwestorów poszukujących silnego popytu na wynajem w obszarze o wysokim wzroście. Pozostałe mieszkanie fakturowane jest kwotą 388,895 EUR + VAT w ramach projektu, który ma zostać zrealizowany w grudniu 2027 r. Nr rejestracji: 1315 Xi124; Numer licencji: 368 / E