Mieszkanie 2 pokoi 103 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$470,956
$4,595/m²
;
Data aktualizacji: 21.03.2026

Cena za m²
    $4,595/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    103 m²

Opis

Życie w jednym z najbardziej dynamicznych obszarów Limassol otwiera nowy poziom komfortu miejskiego, gdzie nowoczesna architektura jest połączona z przemyślaną funkcjonalnością. Projekt ten ma na celu połączenie estetyki, wygody i efektywności energetycznej w każdej przestrzeni. Apartamenty są całkowicie gotowe do życia: z starannie dobranym designerskim meblami, nowoczesnym sprzętem kuchennym i harmonijnym wzornictwem wnętrz. Efektywne systemy rozdzielania i nowoczesne pompy ciepła zapewniają komfort o każdej porze roku, a zintegrowany system fotowoltaiczny w budynku zmniejsza zużycie energii i przyczynia się do bardziej przyjaznego środowisku życia. Każdy apartament posiada własne miejsce parkingowe. Mieszkańcy mają dostęp do krytej strefy rekreacyjnej: ogrzewany kryty basen i w pełni wyposażona siłownia zapewniają komfort i zdolność do utrzymania aktywnego stylu życia. Wysoki poziom bezpieczeństwa, interkom wideo i kontroli dostępu tworzą atmosferę bezpieczeństwa i prywatności. Projekt z powodzeniem łączy spokój dzielnicy mieszkalnej z bliskością nowoczesnej infrastruktury miejskiej, w tym portu i przystani jachtowej. Jest to przestrzeń dla tych, którzy cenią harmonię, jakość i przemyślany styl życia w mieście.

Lokalizacja na mapie

Cypr, Limassol
Edukacja
Opieka zdrowotna
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny