Mieszkanie 3 pokoi 153 m² Paralimni, Cypr

Paralimni, Protaras, Cypr
$623,040
$4,072/m²
;
Data aktualizacji: 19.03.2026

Cena za m²
    $4,072/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    153 m²

Opis

Ten wspaniały kompleks harmonijnie łączy komfort, elegancję i nowoczesny design. Przyszli mieszkańcy docenią łatwy dostęp do centrum miasta i pięknych piaszczystych plaż z ich licznych restauracji, kawiarni i sportów wodnych. Położony zaledwie kilka minut od Morza Śródziemnego, projekt ten oferuje harmonię komfortowego życia, piękna i jedności z naturą. Ze względu na bliską lokalizację autostrady, można łatwo dotrzeć do innych miast na Cyprze, a także Larnaca International Airport. Te luksusowe rezydencje są idealne zarówno dla inwestycji, jak i stałego pobytu lub wypoczynku. Wille wyróżniają się prostymi, przejrzystymi liniami geometrycznymi, oryginalną konstrukcją i elegancką architekturą, która znajduje odzwierciedlenie w naturalnych odcieniach dekoracji wewnętrznej i zewnętrznej. W każdej willi znajduje się prywatny basen, ogród i przestronny taras z widokiem na morze. Wewnętrzne tarasy na parterze bezproblemowo łączą wewnętrzne i zewnętrzne przestrzenie, tworząc przytulną i wygodną atmosferę, gdzie można cieszyć się śródziemnomorskim klimatem o każdej porze roku. Te wspaniałe wille mają wszystko, aby stać się przytulny nadmorski dom zawsze marzył.