Mieszkanie 2 pokoi 105 m² Yeroskipou, Cypr

Yeroskipou, Cypr
$535,831
$5,128/m²
;
Data aktualizacji: 13.03.2026

Cena za m²
    $5,128/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    105 m²

Opis

Położony na spokojnych wzgórzach Geroskipu, apartamenty te są częścią pokojowego projektu mieszkalnego, w którym nowoczesna architektura harmonijnie łączy się z naturalnym krajobrazem i miękkim światłem śródziemnomorskim. Wysoka pozycja kompleksu oferuje przyjemny widok na zielone otoczenie i morze, tworząc atmosferę prywatności zaledwie kilka minut od dynamicznego życia Pafos. Projekt jest projektowany w formie butikowej i obejmuje ograniczoną liczbę jedno- i dwupokojowych apartamentów, co zapewnia poczucie prywatności i spokoju. Nowoczesna architektura z jasnymi liniami, przestronnymi werandami i elementami krajobrazu dają budynku lekkość i elegancję. Duże okna wypełniają wnętrza naturalnym światłem, a otwarty układ tworzy gładkie przejście między salonem, kuchnią i jadalnią. Mieszkańcy mają dostęp do rzadkiej infrastruktury dla małych projektów na odpoczynek i rekonwalescencję: podgrzewany kryty basen, nowoczesna siłownia i sauna, tworząc atmosferę spokoju i równowagi. Z dogodną lokalizacją blisko plaż, centrum miasta, szkół i międzynarodowego lotniska, apartamenty te są atrakcyjnym wyborem zarówno dla wygodnego życia i długoterminowych inwestycji.