Mieszkanie 2 pokoi 131 m² Agios Tychonas, Cypr

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona
$755,705
$5,769/m²
;
In CRM: 62477
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.03.2026

Cena za m²
    $5,769/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    131 m²

Opis

Mały luksusowy kompleks mieszkalny w Agios Tychonas, Limassol. Główne cechy Najwyższej jakości materiały i wykończenia Wnętrza projektanta mody Najnowsze rozwiązania technologiczne Przepisy dotyczące warunków klimatycznych Okna panoramiczne Panele energii słonecznej Widoki górskie Cicha lokalizacja Blisko do wszystkich udogodnień 6 minut do plaży i 5 * hotele Klasa A efektywność energetyczna Dostępność Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 101 m2 Pokryte werandą 30 m2 Data dostawy: Wrzesień 2026

Lokalizacja na mapie

Agios Tychonas, Cypr, Koinoteta Agiou Tychona