Mieszkanie 2 pokoi 95 m² Paramytha, Cypr

Paramytha, Cypr, Paramytha
$268,989
$2,831/m²
;
In CRM: 62301
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.03.2026

Cena za m²
    $2,831/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    95 m²

Opis

Nowy projekt zlokalizowany w obszarze Paramytha, Limassol. Projekt znajduje się w cichej - relaksującej okolicy w Paramytha blisko szkół, supermarketów, apteki i wszystkich udogodnień, o które można poprosić. Projekt składa się z 6 luksusowych 3 pokojowych domów i 11 luksusowych 1 i 2 pokojowych apartamentów. Główne cechy Przepis dotyczący A / C Zaopatrzenie w elektryczne ogrzewanie ścienne Zaopatrzenie w żaluzje elektryczne Aluminium s3000 plus z podwójną efektywnością energetyczną Przesuwane ekrany w sypialni Stolarka (kolor - wybór klienta) Marmur (garnek kuchenny) Systemy fotowoltaiczne Uchwyty (drzwi wewnętrzne) Energia słoneczna z układem ciśnieniowym Kamera Intercom Wydajność energetyczna a + certyfikat, izolacja termiczna, polistyren Dostępność Apartament 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 75 m2 Pokryte werandą 15- 20 m2 Niepokryta weranda 11 m2 Cena 230.000 euro plus VAT Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 75 m2 Pokryte werandą 15- 20 m2 Niepokryta weranda 11 m2 Cena 240.000 euro plus VAT Istnieje więcej mieszkań dostępnych na sprzedaż. Status projektu: Off plan Oczekiwany termin zakończenia robót: grudzień 2027 r.