Mieszkanie 3 pokoi 158 m² Limassol, Cypr

$604,842
$3,828/m²
;
In CRM: 32860
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 22.04.2026

Cena za m²
    $3,828/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    158 m²

Opis

Doświadcz wzniesionych miejskich mieszka w tym ekskluzywnym piętrze 3-pokojowe mieszkanie, idealnie położony w południe - po Katholiki obszarze Limassol. Rezydencja ta jest częścią nowoczesnego rozwoju offplan, zdefiniowanego przez czyste linie architektoniczne i wysokiej jakości wykończenia. Przegląd właściwości Typ własności: Mieszkanie mieszkalne (Top Floor) Rozmieszczenie: Katholiki, Limassol Piętro: 4 piętro Status: Off- Plan Zakończenie programu: Marzec 2029 Efektywność energetyczna: klasa A + Szczegóły Apartament Powierzchnia pokryta: 158m ² Wewnętrzny obszar pokryty: 91m ² Pokryta weranda: 22m ² Prywatny ogród na dachu: 45m ² Sypialnie: 3 Master sypialnia z łazienką prysznic Kąpiele: 1 Rodzina łazienka Ten wyjątkowy apartament na piętrze oferuje starannie zaprojektowany układ z jasnym otwartym-plan życia i jadalnia, która otwiera się na przestronne 22 m ² pokryte werandą. Atrakcją obiektu jest ekspansywny 45m ² prywatny ogród dachowy - idealny do rozrywki, na świeżym powietrzu jadalnia, lub tworzenia prywatnego wypoczynku z panoramicznym widokiem na miasto. W głównej sypialni znajduje się prywatny ensuite prysznic, podczas gdy dwie dodatkowe sypialnie są obsługiwane przez nowoczesną łazienkę rodzinną, co czyni ten dom idealnie nadaje się dla rodzin lub osób poszukujących dodatkowej przestrzeni. Ustawienia lokalizacji 100 m od szkoły 300m od transportu publicznego 400m od udogodnień 1,6 km od plaży 3 km od ośrodka 50 km od lotniska Jego centralne położenie łączy codzienną wygodę z silnym długoterminowym potencjałem inwestycyjnym. Kluczowe korzyści Wyłączne położenie podłogi 45m ² prywatny ogród dachowy Przestronne 158m ² łącznej powierzchni pokrytej Master sypialnia z en- suite A + współczynnik efektywności energetycznej Idealny do życia rodzinnego lub inwestycji premium 1. Co jest zawarte w całkowitej powierzchni pokrytej? W 158m ² znajduje się 91m ² wewnętrzna powierzchnia mieszkalna, 22m ² pokryty werandą i 45m ² prywatny ogród dachowy. 2. Czy apartament ma prywatną przestrzeń na zewnątrz? Tak. Oprócz pokrytej werandy, posiada duży prywatny ogród dachowy. 3. Ile łazienek ma apartament? Zawiera on łazienkę z prysznicem i jedną osobną łazienkę rodzinną. 4. Kiedy projekt zostanie ukończony? Zakończenie działań planowane jest na marzec 2029 r. 5. Czy ta nieruchomość nadaje się do stałego pobytu? Oczywiście. Jego przestronny układ i hojne obszary na zewnątrz sprawiają, że idealne dla komfortowej rodziny mieszka w centrum Limassol. Skontaktuj się z nami dziś na szczegółowe plany piętra, ceny i dostępność tej ekskluzywnej rezydencji na piętrze.