Willa 5 pokojów 563 m² Demos Agiou Athanasiou, Cypr

Cypr, Demos Agiou Athanasiou
$1,94M
$3,449/m²
;
In CRM: 242539
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    563 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    406 m²

Opis

Ta ekskluzywna luksusowa willa znajduje się na wzgórzu Agios Athanasios, Limassol, oferując nowoczesną architekturę i premię mieszkającą w jednym z najbardziej prestiżowych wzniesionych obszarów mieszkalnych, z pięknym widokiem i spokojną atmosferą. Willa rozciąga się około 406 m ² całkowitej powierzchni na pięciu poziomach, z 5 przestronnymi sypialniami i 4 łazienkami. Górne poziomy obejmują 3 sypialnie z 3 łazienkami, a półpiwnica poziom oferuje 2 dodatkowe sypialnie z 1 łazienką, zapewniając dużo miejsca dla rodziny i gości. Wszechstronny wielofunkcyjny pokój w piwnicy jest idealny do siłowni, kina domowego, biura lub rozrywki. Nowoczesne zewnętrzne prezentuje komercyjne szklane ściany kurtyny i elegancki dach aluminiowy szczegółowo, tworząc uderzające oświadczenie architektoniczne. Wyposażenie obejmuje przejrzysty basen, prywatną windę, osobne wejście, dwa zadaszone miejsca parkingowe, ogród gruntowy o powierzchni 100 m ² oraz taras na dachu o powierzchni 50 m ², idealny do relaksu lub rozrywki. Specyfikacje high-end zapewniają luksusowe życie, w tym najwyższej klasy inteligentny system domu z inteligentnym monitorowaniem, panele fotowoltaiczne z magazynowaniem energii Power Wall, kanały typu centralnego A / C z ukrytymi gniazdami, i zaawansowane ogrzewanie podłogowe grafenowe dla ostatecznego komfortu. Willa jest obecnie w trakcie planowania, z możliwością dostosowania do indywidualnych preferencji.