Mieszkanie 2 pokoi 113 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$404,539
$3,580/m²
;
In CRM: 242232
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $3,580/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    113 m²

Opis

Położony w obszarze Zakaki Limassol, to 2-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze jest przeznaczony do zaoferowania komfortowe i funkcjonalne środowisko życia dostosowane do współczesnego stylu życia miejskiego. Układ jest starannie zaplanowany, aby zapewnić efektywne wykorzystanie przestrzeni, tworząc praktyczne i dobrze wyważone domu odpowiednie dla singli, par lub długoterminowych celów wynajmu. W apartamencie znajduje się otwarta część mieszkalna i jadalnia płynnie podłączona do kuchni, tworząc jasne i przyjazne miejsce dla codziennego życia. Dobrze usytuowane okna pozwalają na naturalne światło do poprawy wnętrza, przyczyniając się do przyjemnej i przestronnej atmosfery w całym mieszkaniu. Pokoje oferują prywatne i komfortowe rekolekcje z wystarczającą ilością miejsca na przechowywanie i codzienne potrzeby. Łazienka jest nowoczesna i funkcjonalna, wykończona wysokiej jakości materiałami, które zapewniają trwałość i łatwość konserwacji. Ogólnie rzecz biorąc, ten trzypiętrowy apartament z dwoma sypialniami łączy praktyczność, komfort i nowoczesny design we współczesnym budynku mieszkalnym, co sprawia, że nadaje się zarówno do komfortowego życia i długoterminowej wartości.