Dom 4 pokoi 200 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$1,02M
$5,109/m²
;
In CRM: 241660
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 27.04.2026

• Adres
    Griva Digeni, 47 Agios Nicolaos

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    200 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    255 m²

Opis

Rzadka okazja do nabycia nieruchomości narożnej znajduje się w centrum miasta, oferując natychmiastowy dostęp do sklepów, szkół, usług i transportu publicznego, wszystkie w odległości spaceru. Nieruchomość jest zbudowana na półdziałce i składa się z trzech niezależnych jednostek, co czyni ją idealną zarówno dla własnej okupacji, jak i generowania dochodów: Dom na podłodze Dom na piętrze Samodzielne studio apartament Każda jednostka oferuje prywatność i niezależny dostęp, co pozwala na natychmiastowy wynajem nieruchomości dla stałego dochodu z wynajmu. Główne cechy Nieruchomość w rogu z doskonałą widocznością Centralna lokalizacja ze wszystkimi udogodnieniami w odległości spaceru Gotowy do natychmiastowego wypożyczenia Nadaje się do renowacji lub dalszego rozwoju ze względu na jego doskonałą lokalizację Wysoki potencjał inwestycyjny dzięki trzem jednostkom mieszkalnym Idealny dla Inwestorzy poszukujący dużych zysków z wynajmu Rodziny wymagające dodatkowej niezależnej przestrzeni życiowej Krótkoterminowe (Airbnb) lub długoterminowe strategie wynajmu Nieruchomość ta stanowi solidną możliwość inwestycji w centrum miasta z elastycznością, silnym popytem i przyszłym potencjałem wartości.