Penthouse z 2 sypialniami 99 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$404,539
$4,086/m²
;
In CRM: 241612
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $4,086/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    99 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025

Opis

Na sprzedaż jest nowoczesny, nowy apartament z dwoma sypialniami położony w Agios Spyridon obszarze Limassol. Apartament znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego trzypiętrowego budynku mieszkalnego i posiada przestronny zadaszony balkon oraz prywatny taras ogrodowy na dachu, idealny do życia na świeżym powietrzu i rozrywki. Obiekt składa się z dwóch łazienek, oba wyposażone w wanny w prysznicach, zapewnienie klimatyzacji, zbiorników wody, słonecznego systemu podgrzewania wody i wideo intercom. Do dodatkowych funkcji należą okna z podwójnym szkłem termicznym, prywatny magazyn oraz zadaszony parking. Budynek posiada ocenę efektywności energetycznej klasy A i znajduje się w bardzo pożądanym obszarze, oferując łatwy dostęp do wszystkich podstawowych usług i udogodnień.