Mieszkanie 3 pokoi 140 m² Agios Georgios, Cypr

Agios Georgios, Cypr, Agios Georgios Lemesou
$1,06M
$7,541/m²
;
In CRM: 241385
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.04.2026

Cena za m²
    $7,541/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    140 m²

Opis

Przestronne Seafront Apartment w Prestistious Gated Complex, Limassol - Agios Georgios. Położony bezpośrednio na plaży, ten jasny apartament oferuje zapierające dech w piersiach bezpośrednie widoki na morze i bezpośredni dostęp do brzegu zaledwie kilka kroków od hotelu. Obiekt posiada trzy sypialnie, duży salon, nowoczesną kuchnię oraz przestronną halę wejściową. Dwa balkony - jeden zadaszony i jeden otwarty - są idealne do relaksu nad morzem. Apartament składa się z trzech łazienek, klimatyzacji we wszystkich pokojach oraz parkietu naturalnego w pomieszczeniach do pobytu i sypialni. Znajduje się w strzeżonej rezydencji z windą, oferuje również dwa zadaszone miejsca parkingowe i prysznic na zewnątrz po plaży. W pełni umeblowane i ruchome w stanie gotowym, to mieszkanie jest idealnym miejscem na luksusowe życie nad morzem lub jako pierwsza inwestycja.

Lokalizacja na mapie

Agios Georgios, Cypr, Agios Georgios Lemesou