Dom 2 pokoi 120 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$458,220
$3,819/m²
;
In CRM: 61962
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.02.2026

Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²

Opis

Odkryj nadmorski luksus w to jest najlepszy z tym 2-sypialnia mea- front maisonaitte, oferując widok na morze i styl życia 5-gwiazdkowy ośrodek. Ten dom oferuje komfort i prywatność. Mieszkańcy mają wyłączny dostęp do utrzymanego basenu i kortu tenisowego. Idealny jako stałe miejsce zamieszkania, wakacje rekolekcje lub możliwość inwestycji, ten maisonaitte oferuje połączenie resort życia i prywatnego komfortu domu, wszystkie tylko kroki od plaży, restauracji i sklepów. Główne cechy W pełni odnowiony 2 łazienki 2 sypialnie Widok na morze Nabrzeże morskie Balkon Basen Klimatyzowane Ogród Magazyn