Mieszkanie 2 pokoi 107 m² Pafos, Cypr

$315,656
$2,950/m²
;
In CRM: 32673
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.02.2026

Cena za m²
    $2,950/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    107 m²

Opis

Na sprzedaż jest oszałamiający off- plan apartament położony na najwyższym piętrze trzypiętrowego budynku w Empa. Ten przestronny obiekt o wewnętrznej powierzchni 107 m ² oferuje dwie wygodne sypialnie, dwie nowoczesne łazienki i jasne, otwarte obszary mieszkalne. Zaprojektowany z myślą o stylu i praktyczności, apartament ten jest idealny dla par, małych rodzin lub osób poszukujących doskonałej inwestycji. Empa to czarująca wioska znana ze swojej przyjaznej atmosfery i uroczego otoczenia. Oferuje mieszankę lokalnych tradycji i nowoczesnych udogodnień, co czyni go pożądanym miejscem zarówno dla mieszkańców, jak i odwiedzających. Ciesz się pięknym widokiem na otaczającą wioskę i morze, wszystkie z komfortu własnego domu. Mieszkańcy będą mieli również dostęp do wspólnego basenu, idealny do relaksu w ciepłe dni. Obiekt jest dogodnie blisko lokalnych sklepów, kawiarni i innych udogodnień, zapewniając wszystko, czego potrzebujesz jest w zasięgu ręki. Istnieje również możliwość zakupu mieszkania umeblowane. Często zadawane pytania (FAQ) P: Czy apartament jest nieplanowany czy zakończony? A: Apartament jest oferowany poza planem. P: Jaki jest rozmiar mieszkania? A: Apartament ma zadaszoną powierzchnię wewnętrzną 101 m2 i werandę 17 m2. P: Na którym piętrze znajduje się apartament? A: Apartament znajduje się na trzecim piętrze. P: Ile sypialni i łazienek posiada apartament? A: Apartament posiada dwie sypialnie i dwie łazienki. P: Jaka jest cena zakupu? A: Cena wynosi 315 000 EUR plus VAT. P: Jakie wspólne udogodnienia są zawarte? O: Mieszkańcy mają dostęp do wspólnego basenu, plac zabaw dla dzieci i grill. P: Czy parking jest wliczone? A: Tak, apartament posiada zadaszony parking.