Mieszkanie 2 pokoi 120 m² Pafos, Cypr

$738,407
$6,153/m²
;
In CRM: 27738
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.02.2026

Cena za m²
    $6,153/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    120 m²

Opis

KOMPLETED - KLUCZOŚĆ GOTOWA Doświadczyć wysokiej skali wybrzeża życia w tym pięknym dwupokojowym, dwułazienkowym apartamencie w Pafos. Przestronne wnętrza, rozległe tarasy na zewnątrz i zapierające dech w piersiach widoki na morze z 2. piętra. Zaprojektowany z premium wykończenia, w tym europejskich płytek ceramicznych, aluminium termiczne i nowoczesne wyposażenie, ten dom łączy komfort z elegancją. Nowoczesne udogodnienia obejmują ogrzewanie podłogowe, klimatyzację VRV, ścienne toalety montowane, domofon, system alarmowy, i zapewnienie ładowarki elektrycznej samochodu. Mieszkańcy korzystają ze strzeżonej społeczności z kontrolą barier, CCTV i spokojnej atmosfery. Wyjątkowe cechy obejmują zadaszony parking, basen, jacuzzi na świeżym powietrzu i w pełni wyposażoną siłownię - idealne dla osób poszukujących wyrafinowanego stylu życia na wybrzeżu. Całkowity obszar pokryty: 120 Powierzchnia wewnętrzna: 84m2 Pokryte werandą: 15m2 Parking zakryty: 20m2 Niepokryta weranda: 80 m2