Mieszkanie 1 pokój 66 m² Parekklisia, Cypr

Parekklisia, Cypr, Koinoteta Parekklesias
$265,248
$4,019/m²
;
In CRM: 45582
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $4,019/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    66 m²

Opis

Nowoczesna wielorodzinna, strzeżona społeczność mieszkalna, położona w samym sercu Parekklizji, uroczej wioski położonej w dzielnicy Limassol na Cyprze. Każda maisonette jest zaprojektowana jako dwupiętrowy półautomatyczny zespół z 2 i 3 sypialniami dostępne, zbudowany tylko z najlepszych materiałów jakości i high-end wykończenia Główne cechy KATEGORIA EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ A System fotowoltaiczny Zaopatrzenie w gniazdo zewnętrzne do samochodów elektrycznych Zaopatrzenie w klimatyzację i pompę ciepła w każdej sypialni i salonie Zaopatrzenie w ogrzewacze elektryczne Specious & funkcjonalne zaprojektowane duża szafa w każdej sypialni Zbiornik wodny o pojemności 800 litrów z panelem słonecznym i elektrycznym podgrzewaczem wody dla każdej Maisonette Zaopatrzenie w okap kuchenny Rezerwa na basen Dziedziniec krajobrazowy Kompleks lotny Dostępność Apartamenty Powierzchnia wewnętrzna 53 m2 Pokryty weranda 13 m2 Status: W trakcie budowy Data zakończenia: luty 2027 r.

Lokalizacja na mapie

Parekklisia, Cypr, Koinoteta Parekklesias