Mieszkanie 2 pokoi 98 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$426,840
$4,356/m²
;
In CRM: 61784
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 29.01.2026

Cena za m²
    $4,356/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    98 m²

Opis

Brand- nowy rozwój mieszkaniowy w szybko rosnącej dzielnicy Zakaki w Limassol. Ten development cechy dwóch nowoczesnych bloków (A & B), projekt oferuje apartamenty 1 i 2-pokojowe. Główne cechy Basen odkryty i tereny gminne Fitness & wellness obiektów Bezpieczny parking kryty Eleganckie lobby i wspólne przestrzenie Stylowa architektura z otwartą i funkcjonalną przestrzenią życiową Duże, prywatne balkony (13- 34 m ²) z dostępem do relaksujących terenów zielonych Parking zakryty Systemy energooszczędne i zrównoważone wzornictwo Panoramiczne widoki na miasto, morze, góry i kasyno Dostępność Apartament 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 75 m2 Pokryte werandy 23 m2 Cena 356.500 euro plus VAT Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 75 m2 Pokryte werandy 20- 23 m2 Cena 356.500 euro - 362.000 euro plus VAT W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: Plan wyłączenia