Mieszkanie 2 pokoi 97 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$919,591
$9,480/m²
;
In CRM: 61597
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.01.2026

Cena za m²
    $9,480/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    97 m²

Opis

Premia 6-piętrowy rozwój zaledwie kroków od nabrzeża Limassol. Projekt obejmuje łącznie dziewięć rezydencji. Główne cechy Widok na morze Kuchnia Open- plan ze zintegrowanym sprzętem, marmurową wyspą i własną kabinerią Podwójne okna termalne szkliwione na widok panoramiczny i światło naturalne Ogrzewanie podłogowe Przestronny prywatny taras z panoramicznym widokiem na grawitację Wysokiej jakości wykończenia z neutralnymi odcieniami Elegancki zbudowany - w szafy i drzwi do drzwi Wysokiej jakości wyroby sanitarne marki UE Bezpieczny dostęp do bramy elektrycznej do parkingu Zaopatrzenie w elektryczne żaluzje we wszystkich sypialniach System fotowoltaiczny w celu zmniejszenia obszaru wspólnego Klimatyzacja w pokoju dziennym, kuchni i sypialni Efektywność energetyczna A + Dostępność Apartament 5 piętro Powierzchnia wewnętrzna 85 m2 Pokryty weranda 12 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Data zakończenia robót: sierpień 2026 r.