Willa 4 pokoi 200 m² Mesogi, Cypr

Mesogi, Cypr, Mesogi
$1,34M
$6,703/m²
;
In CRM: 222884
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 9.04.2026

Liczba kondygnacji
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    200 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    679 m²

Opis

Ta piękna willa jest na sprzedaż w spokojnej okolicy Tsady. Dom znajduje się na dużej działce i zapewnia 200 m2 powierzchni wewnętrznej, idealny dla osób poszukujących zarówno komfortu i elegancji. Willa została wybudowana w 2013 roku i posiada cztery sypialnie i cztery łazienki. Każdy pokój jest dobrze zaprojektowany, aby wykorzystać naturalne światło i wspaniałe widoki wokół. Willa posiada 7 kW paneli słonecznych, klimatyzację, centralne ogrzewanie i kominek.

Zapierające dech w piersiach widoki z willi, w tym zapierające dech w piersiach widoki na góry i morze. Terytorium posiada własny basen, miejsce do grillowania - wszystko to jest idealne do relaksu lub przyjmowania gości na tle pięknego krajobrazu. Garaż dla 2 samochodów. Obiekt znajduje się obok słynnego pola golfowego, które jest szczególnie wygodne dla miłośników golfa.

Tsada to spokojna wioska znana z malowniczego górskiego otoczenia i chłodniejszego klimatu. Droga do miasta zajmuje tylko kilka minut, są wszystkie niezbędne udogodnienia w pobliżu, takie jak sklepy, restauracje i szkoły. Obszar ten jest ceniony za swoje naturalne piękno i oferuje relaksujące życie pośród zieleni i otwartych przestrzeni.