Mieszkanie 3 pokoi 182 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$1,29M
$7,071/m²
;
In CRM: 61530
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

• Adres
    Agiou Andreou, 223 Columbia Plaza

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $7,071/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    182 m²

Opis

Wyjątkowy kompleks składający się z luksusowych apartamentów znajduje się w prestiżowej okolicy, Limassol miasta. Składa się z 11 apartamentów: jedno- i dwupokojowe Główne cechy Zabezpieczony dostęp do kompleksu z kluczowymi i domofonowymi systemami Kontrola dostępu do wejść wideo Przepisy VRV dotyczące zamontowanych na ścianach urządzeń wewnętrznych Ogrzewanie podłogowe we wszystkich obszarach Wyznaczone obszary dla środków zmiękczających wodę Zaopatrzenie w gorącą wodę za pomocą źródła H / W na dachu Dostępność Apartament 3. piętro Powierzchnia wewnętrzna 140,50 m2 Pokryte werandą 41,35 m2 Niepokryta weranda 1,80 m2 Ogród dachowy 113,80 m2 Prywatny basen W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Status: W trakcie budowy Data zakończenia: 1 kwietnia 2028 r.