Mieszkanie 3 pokoi 145 m² Chloraka, Cypr

$441,481
$3,047/m²
;
In CRM: 32367
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.12.2025

Cena za m²
    $3,047/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    145 m²

Opis

Odkryj współczesny Morze Śródziemne mieszka w tym eleganckim apartamencie z trzema sypialniami, idealnie usytuowany w bardzo pożądanym Melanos / Chloraka obszaru Pafos. W ramach butikowego projektu mieszkalnego, rozwój składa się z dwóch nowoczesnych budynków o niskim wzniesieniu myślowo zaprojektowane, aby objąć relaksujące życie na wybrzeżu. Architektura łączy czyste linie z funkcjonalnymi układami, tworząc jasne i wygodne wnętrza dostosowane zarówno do stałego pobytu, jak i korzystania z wakacji. Apartament oferuje hojne przestrzenie mieszkalne, dobrze dopasowane sypialnie i bezszwowy przepływ wewnątrz - na zewnątrz. Wiele domów w ramach rozwoju cieszy się otwartym widokiem na wybrzeże Pafos, zwiększając poczucie przestrzeni i spokoju. Z doskonałą lokalizacją blisko udogodnień, plaż i centrum miasta, nieruchomość ta łączy wygody, stylu i malowniczej okolicy - doskonały wybór dla osób poszukujących wyrafinowanego stylu życia lub solidnych możliwości inwestycyjnych w Pafos. Często zadawane pytania (FAQ) Gdzie znajduje się nieruchomość? Obiekt znajduje się w dzielnicy Melanos / Chloraka Pafos, popularnej lokalizacji mieszkalnej znanej z bliskości morza, sklepów, szkół i usług. Ile sypialni ma mieszkanie? Ten apartament posiada trzy wygodne sypialnie, idealne dla rodzin, par lub gości. Czy projekt jest mieszkalny czy mieszany? Rozwój jest w pełni mieszkalny, ma na celu zapewnienie pokojowego i zorientowanego na społeczność środowiska życia. Czy obiekt oferuje widoki na morze? Wiele jednostek w ramach rozwoju cieszyć się pięknym widokiem na wybrzeże Pafos, w zależności od pozycji i poziomu. Czy nieruchomość nadaje się do inwestycji? Tak. Lokalizacja i układ sprawiają, że nadaje się zarówno do długoterminowego życia i wynajmu inwestycji, w tym, jeśli jest to dozwolone, wypoczynku. Czy w pobliżu są udogodnienia? Tak. Obszar oferuje łatwy dostęp do supermarketów, szkół, restauracji, transportu publicznego i plaż, wszystkie w odległości krótkiej jazdy lub pieszo. Czy ta nieruchomość jest odpowiednia jako stałe miejsce zamieszkania? Oczywiście. Przestronny układ i ciche otoczenie mieszkalne sprawiają, że jest idealny do życia w ciągu roku. Opis obszarów: Wewnętrzna powierzchnia pokryta - 104.10 m2 Pokryte werandy / Tarasy -7,68 m2 Pozostałe powierzchnie pokryte -37,10 m2 Obszary wspólne - 17.83 m2 Parking zakryty - 15.45 m2 Powierzchnia magazynowa -3,82 m