Mieszkanie 3 pokoi 102 m² Jermasoja, Cypr

Jermasoja, Cypr
$815,774
$7,998/m²
;
In CRM: 219218
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 20.02.2026

Cena za m²
    $7,998/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    102 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Na sprzedaż: Nowoczesny apartament na projekt w prestiżowej dzielnicy Germasoya. Przestronne zakwaterowanie na piętrze oferuje 102,2 metrów kwadratowych przestrzeni wewnętrznej, trzy sypialnie i dwie łazienki, idealne dla rodzin lub profesjonalistów, którzy cenią komfort i styl. Apartament posiada klasę efektywności energetycznej A, która gwarantuje niskie koszty użytkowania i przyjazny dla środowiska styl życia.

Apartament znajduje się na najwyższym piętrze i jest dostępny windą, która zapewnia dodatkową prywatność i widoki panoramiczne. Możesz cieszyć się nowoczesnym designem, jak również, jeśli chcesz, kupić w pełni umeblowane mieszkanie dla komfortowego i szybkiego ruchu.

Apartament znajduje się w strzeżonym kompleksie mieszkalnym z pięknymi udogodnieniami, w tym wspólnym basenem i dobrze wyposażoną siłownią. Wygodny dostęp do autostrady ułatwia podróż, a w pobliżu są wszystkie niezbędne infrastruktury: sklepy, restauracje i usługi.

Germasoya jest tętniącym życiem obszarem, znanym z harmonii miejskiej infrastruktury i spokojnego życia. Istnieje przyjazna atmosfera, wiele terenów zielonych, możliwości rekreacji i doskonała dostępność transportu dla mieszkańców i nowych.

Ta nieruchomość jest reprezentowana przez Purple International Real Estate. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub zorganizować przeglądanie.