Mieszkanie 42 m² Chloraka, Cypr

Chloraka, Cypr, Koinoteta Chloraka
$209,830
$4,996/m²
;
Data aktualizacji: 10.04.2026

Cena za m²
    $4,996/m²
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    42 m²

Opis

W samym sercu dzielnicy Chloraka powstaje zamknięty kompleks mieszkalny, wyznaczający nowy standard komfortowego życia w miejscowości Pafos. Na przestronnym terytorium znajduje się kilka budynków o niskim wzniesieniu, połączonych zielonymi parkami, cienistymi dziedzińcami i przemyślanymi trasami spacerów. Istnieją studia, jedno- i dwupokojowe apartamenty, a także wille i penthouses - każda rezydencja jest zorientowana, aby umożliwić maksymalne światło dzienne i otwarte widoki na obszary krajobrazu, tworząc poczucie prywatności i spokoju. Infrastruktura kompleksu przypomina atmosferę nowoczesnego kurortu: kilka odkrytych basenów, kryty podgrzewany basen, obszary dla dzieci, spa, centrum fitness i stylowy klaster gastronomiczny z restauracją i kawiarnią. Zaokrąglona ochrona zegara, usługi concierge i sklep na terenie sprawiają, że życie codzienne łatwe i zorganizowane. Zaledwie kilka minut od hotelu znajduje się morze, przytulne plaże i historyczne centrum Pafos, a w pobliżu znajdują się szkoły, supermarkety, urządzenia medyczne i miejsca do wypoczynku. Projekt ten łączy charakter śródziemnomorski z nowoczesnymi udogodnieniami, tworząc harmonijną przestrzeń zarówno dla stałego zamieszkania, jak i dla celów inwestycyjnych.