Mieszkanie 2 pokoi 91 m² Yeroskipou, Cypr

Yeroskipou, Cypr
$293,050
$3,220/m²
;
In CRM: 240817
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.04.2026

Cena za m²
    $3,220/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    91 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2007

Opis

Nowoczesny apartament 2- Sypialnia Parter z Verandas Ten w pełni umeblowany apartament z 2 sypialniami znajduje się na parterze i oferuje komfortowe i stylowe środowisko życia. Z 70 mkw powierzchni wewnętrznej, 10 mkw pokryty weranda, i dodatkowe 6 mkw odkryty weranda, jest idealny do korzystania z śródziemnomorskiego stylu życia na zewnątrz. Apartament posiada łazienkę, wysokiej jakości wykończenia, klimatyzację i built- w systemie alarmowym dla dodatkowego bezpieczeństwa. Mieszkańcy mają również pełny dostęp do wspólnego basenu i prywatnego parkingu. Szanse inwestycyjne pod klucz - obecnie wynajmowane na dłuższą metę, generujące natychmiastowe dochody z wynajmu. Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby uzyskać więcej informacji lub zaplanować oglądanie.