Mieszkanie 4 pokoi 400 m² Limassol, Cypr

$1,27M
$3,169/m²
;
In CRM: 31804
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $3,169/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    400 m²

Opis

Ta znakomita willa, położona w cichej i bardzo wysublimowanej dzielnicy mieszkalnej Ekali, oferuje doskonałą mieszankę komfortu, stylu i wygody. Idealnie usytuowany z łatwym dostępem do najlepszych szkół, udogodnień i autostrady, ta nieruchomość stanowi wyjątkową okazję do rozpoznawania nabywców. Niedawno odnowiony i utrzymany w doskonałym stanie, willa rozciąga 400 m ² na dwóch poziomach, ustawiony na 600 m ² powierzchni, z dodatkowym 80 m ² garaż. Na parterze znajdują się jasne, otwarte pomieszczenia mieszkalne z białymi marmurowymi podłogami, które tworzą poczucie elegancji i światła. Nowoczesna, w pełni wyposażona kuchnia jest uzupełniona pralnia / przestrzeń użytkowa z bezpośrednim dostępem do garażu. Układ składa się z dwóch przestronnych miejsc siedzących otwierających się na frontowe tarasy, WC dla gości oraz sypialni na poziomie gruntu, idealne dla gości lub wszechstronne życie rodzinne. Wielka klatka schodowa prowadzi na wyższy poziom, gdzie hojny obszar lądowania oferuje elastyczność jako salon TV, studia, lub potencjalnej czwartej sypialni. Na podłodze znajdują się również trzy sypialnie z dwuosobowym łóżkiem, luksusowy apartament z łazienką i garderobą, a także główna łazienka rodzinna. Jasny, przestronny i pięknie wykończony willa łączy elegancki design z nowoczesną praktycznością - doskonałym domem rodzinnym w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Ekali.