Mieszkanie 2 pokoi 75 m² Limassol, Cypr

$316,889
$4,221/m²
;
In CRM: 28808
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $4,221/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    75 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Winda

Opis

Odkryj swój przyszły dom w tym nowoczesnym mieszkaniu, obecnie w budowie, znajduje się w tętniącej życiem obszarze Zakaki. Ten przemyślany obiekt oferuje dwie przestronne sypialnie i dwie dobrze wyposażone łazienki, co czyni go idealnym wyborem dla rodzin i profesjonalistów poszukujących komfortu i wygody. Położony na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku, apartament jest łatwo dostępny z korzyścią dla windy. Otwarty układ pozwala na bezproblemowy przepływ pomiędzy przestrzeniami mieszkalnymi, idealny zarówno dla relaksu i rozrywki. Zakaki to kwitnąca okolica znana ze swojej przyjaznej atmosfery i szeregu lokalnych udogodnień. Korzystaj z łatwego dostępu do sklepów, restauracji i terenów rekreacyjnych, a także bliskość pięknych plaż. Obszar oferuje również doskonałe połączenia transportowe, co ułatwia dojazd. Apartament ten wyróżnia się najwyższym wskaźnikiem efektywności energetycznej A, zapewniając niższe koszty użytkowania i zmniejszenie śladu środowiskowego. Nieruchomość jest oferowana nieumeblowana, co pozwala spersonalizować przestrzeń do swojego gustu.