Mieszkanie 2 pokoi 89 m² Limassol District, Cypr

$483,975
$5,438/m²
;
In CRM: 28090
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $5,438/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    89 m²

Opis

Odkryj ten wspaniały apartament z dwoma sypialniami z powierzchnią wewnętrzną 89 m2, oferując nowoczesny układ open- plan z wykończeniami premium. Ciesz się bez szwu wewnątrz-na zewnątrz życia z 25 m2 pokryte weranda i 5,8 m2 odkryte weranda, idealne do relaksu. Punktem kulminacyjnym jest prywatny ogród dachowy - prawdziwa oaza o powierzchni 24,5 m ², odkryta 24,3 m ² oraz powierzchnia wnętrza 11,2 m ², idealna do rozrywki. Dodatkowe funkcje obejmują 3 mkw powierzchni magazynowej i 15,1 m2 powierzchni zielonej. Położony na trzecim piętrze, ta ekskluzywna rezydencja łączy elegancję, komfort i zapierające dech w piersiach widoki.