Mieszkanie 4 pokoi 250 m² Agios Tychonas, Cypr

$1,13M
$4,504/m²
;
In CRM: 26129
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 31.01.2026

Cena za m²
    $4,504/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    250 m²

Opis

Ten oszałamiający, półoddzielny dom położony w prestiżowej okolicy Agios Tychonas w Limassol oferuje luksusowe życie z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Obiekt znajduje się na przestronnej działce 437m2 i posiada powierzchnię piwnicy 63m2, idealne na dodatkowe miejsce do życia lub przechowywania. Na parterze znajduje się nowoczesna konstrukcja open- plan o łącznej powierzchni 66.7m2, uzupełniona o 26.7m2 pokrytych balkonami, idealny do podziwiania pięknych widoków. Na pierwszym piętrze znajduje się 87.4m2 powierzchni mieszkalnej z 10,6m2 pokrytych balkonów, co zapewnia dużą ilość miejsca na relaks i rozrywkę. Na dachu, mieszkańcy mogą cieszyć się relaksującym jacuzzi, biorąc w panoramiczny widok na morze i okolicę. Obiekt obejmuje również duży basen w ogrodzie, idealny do ochłodzenia w gorące letnie dni. Dodatkowe cechy domu obejmują fotowoltaiczny system efektywności energetycznej, ogrzewanie podłogowe dla dodatkowego komfortu i cztery przestronne sypialnie dla rodziny i gości. Nie przegap okazji do posiadania tej luksusowej nieruchomości w doskonałej lokalizacji w Limassol.

Lokalizacja na mapie