Mieszkanie 1 pokój 81 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$318,607
$3,933/m²
;
In CRM: 60864
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 5.02.2026

Cena za m²
    $3,933/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    81 m²

Opis

Wspaniały projekt znajduje się w Germasogeia, Limassol. Projekt składa się z 16 apartamentów z mieszanką 1 i 2 pokojowych apartamentów z basenem i siłownią. Główne cechy Widok na morze Efektywność energetyczna A Aluminiowe okna termiczne z podwójnym szkłem Basen Nowoczesne siłownie Wysokiej jakości konstrukcja i wykończenia Zaopatrzenie w klimatyzację i pompę ciepła w każdej sypialni i salonie Zaopatrzenie w ogrzewacze elektryczne Zapewnienie gniazda zewnętrznego dla samochodu elektrycznego dla każdego mieszkania System intercom podłączony od wejścia na parterze do każdego indywidualnego mieszkania Dostępność Apartament 1 piętro Powierzchnia wewnętrzna 50 m2 Pokryte werandą 31 m2 Apartament 2 piętro Powierzchnia wewnętrzna 50 m2 Pokryte werandą 19 m2 W tym projekcie dostępnych jest więcej apartamentów. Data zakończenia: kwiecień 2027 r.