Penthouse z 2 sypialniami 155 m² Konia, Cypr

Konia, Cypr, Konia
$554,060
$3,575/m²
;
In CRM: 240569
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.05.2026

Cena za m²
    $3,575/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    155 m²

Opis

Unikalne 2-sypialnia, 2-łazienka penthouse, który łączy elegancję wewnątrz z zewnątrz komfortu. Wśród atrakcji znajduje się prywatny mini ogród z drzewem oliwnym, odkryty grill oraz jacuzzi. W pełni wyposażona kuchnia, zewnętrzne metalowe żaluzje (okiennice), ładowarka EV i panel fotowoltaiczny 2KW sprawiają, że ten obiekt zarówno stylowe i praktyczne.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?