Penthouse z 2 sypialniami 162 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$1,42M
$8,776/m²
;
In CRM: 231880
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 26.03.2026

Cena za m²
    $8,776/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    162 m²

Opis

2- Sypialnia Apartamenty Dwupokojowe apartamenty oferują doskonałą równowagę przestrzeni, komfortu i nowoczesnej elegancji, dostosowane do nowoczesnego życia śródziemnomorskiego. Rozległe open-plan wnętrza łączą kuchnię, jadalnię i obszary mieszkalne, otwierając się na duże pokryte werandy, które są idealne do rozrywki lub cieszyć się cichymi wieczorami przy wybrzeżu. W sypialni głównej znajduje się łazienka, natomiast w drugiej sypialnia zapewnia elastyczność dla gości, dzieci lub biura domowego. Każda rezydencja obejmuje drugą łazienkę, łączącą praktyczność i nowoczesny design. Wysokiej jakości materiały, w tym podłogi porcelanowe, wyrafinowana kabina kuchenna i najwyższej jakości wyroby sanitarne, prezentują najwyższej jakości rzemiosło projektu. Wszystkie apartamenty są wyposażone w ogrzewanie podłogowe i energooszczędne systemy dla zrównoważonego rozwoju i komfortu. Każda jednostka korzysta z zadaszonego parkingu i prywatnego magazynu, zapewniając funkcjonalność i spokój umysłu. Te domy z dwoma sypialniami są idealne dla rodzin i profesjonalistów, którzy szukają luksusu, komfortu i bliskości plaży w jednym z najbardziej ekskluzywnych dzielnic przybrzeżnych Limassol.