Mieszkanie 1 pokój 50 m² Pafos, Cypr

$321,168
$6,423/m²
;
In CRM: 29912
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.04.2026

Cena za m²
    $6,423/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Balkon

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Ogród

Opis

Ten niesamowity rozwój składa się z 27 apartamentów, na trzech piętrach, z dużym wspólnym basenem z przepływem, ogrodów krajobrazowych i odkryty bar przekąski. Kompleks znajduje się w obszarze Universal w Pafos, najbardziej popularny obszar wynajmu krótkoterminowych na Cyprze i jeden z najbardziej popularnych na stałe mieszka w Pafos. Duży publiczny obszar zielony naprzeciwko działki oferuje niezakłócony widok na morze, zwiększając poczucie spokoju i tworząc odosobnione środowisko dla mieszkańców. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilka minut jazdy od centrum miasta Pafos i w odległości spaceru od prywatnego szpitala, Uniwersytetu i morza. Z rozwojem w Universal cieszy się wyższe zyski z wynajmu i aprecjacji kapitału w ostatnich latach, i jest to wielka szansa zarówno dla niezależnych nabywców i inwestorów.