Mieszkanie 2 pokoi 79 m² Pafos, Cypr

$316,889
$4,037/m²
;
In CRM: 27292
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $4,037/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    79 m²

Opis

Ta spokojna lokalizacja jest często uznawana za kolejny pożądany obszar Pafos, oferując możliwości aktywnego i spełniającego styl życia. Mieszkańcy tego wspaniałego rozwoju będą cieszyć się bliskością plaży Geroskipou, najlepszej piaszczystej plaży w okolicy Pafos, łatwy dostęp do różnych obiektów rekreacyjnych i wszystkie udogodnienia oferowane przez centrum miasta Pafos. To arcydzieło oferuje ekskluzywną kolekcję 24 pięknie zaprojektowane jednostki, z 1 lub 2-pokojowe apartamenty. Każda jednostka jest starannie wykonana, zapewniając połączenie nowoczesnej estetyki i funkcjonalności praktycznej. Mieszkańcy będą cieszyć się wspólnym basenem, plac zabaw, ogrody na dachu, a każdy apartament wyposażony jest w zadaszony parking, AC jednostki w każdym pokoju, i elektryczne okiennice we wszystkich sypialniach. Pakiety mebli i urządzeń 1-pokojowe mieszkanie 20.000 €(w tym VAT) Apartament z 2 sypialniami 22,000 €(w tym VAT)