Mieszkanie 1 pokój 50 m² Parekklisia, Cypr

$253,511
$5,070/m²
;
In CRM: 28339
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $5,070/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Opis

Na sprzedaż jest uroczy apartament z jedną sypialnią położony w spokojnej okolicy Parekklisia. Ta nowoczesna jednostka, obecnie w budowie, oferuje praktyczną przestrzeń wewnętrzną o powierzchni 50 m2, idealną dla singli lub par szukających komfortowego domu. Parekklisia jest znana ze spokojnego środowiska i przyjaznej społeczności. Otoczony pięknymi krajobrazami i blisko wybrzeża, mieszkańcy mogą cieszyć się mieszanką spokoju i wygody. W okolicy znajdują się lokalne sklepy, restauracje i łatwy dostęp do malowniczych szlaków spacerowych, co sprawia, że jest to atrakcyjne miejsce do życia. Ten apartament jest częścią kompleksu falistego, zapewniając bezpieczne życie. Zawiera windę dla większej wygody, dzięki czemu jest dostępna dla wszystkich. Jednostka jest sprzedawany nieumeblowane, zapewniając możliwość dekoracji i projektowania nowego domu zgodnie z gustem osobistym. Nie przegap szansy zainwestowania w tę obiecującą nieruchomość w Parekklizji. Kontakt Fox Realty - Limassol / Pafos, aby dowiedzieć się więcej o planowaniu przeglądania lub dodatkowe szczegóły.

Lokalizacja na mapie

Parekklisia, Cypr, Koinoteta Parekklesias
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Rekreacja

Kalkulator hipoteczny