Mieszkanie 2 pokoi 75 m² Limassol, Cypr

$399,280
$5,324/m²
;
In CRM: 31211
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $5,324/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    75 m²

Opis

Charakterystyczny projekt mieszkalny położony w zacisznym zakątku Zakaki, oferujący elegancki wybór studio, jednopokojowe i dwupokojowe apartamenty. Budynek zaprasza architekturę w kształcie litery V, kaskadową zieleń i artystycznie zaprojektowaną fasadę są wynikiem bezgranicznej twórczości architektonicznej i całkowitej swobody projektowania. Projekt ten z zadowoleniem przyjmuje nie tylko tych, którzy szukają wygodnego i przytulnego domu, ale także tych, którzy cenią sobie estetyczną przyjemność, jaką może zaoferować starannie zaprojektowana przestrzeń mieszkalna. Jest idealnie usytuowany w pobliżu współczesnego Parku Paula Gauguina i w odległości spaceru od MyMall, Miasto Dreams, a także szeroki wachlarz udogodnień miasta i miejsc rozrywki. Podczas gdy projekt oferuje spokojne i przytulne środowisko życia, Zakaki sam jest up- and-coming sąsiedztwa, uznane za jego dynamiczny rozwój i silny potencjał inwestycyjny.