Mieszkanie 4 pokoi 375 m² Pafos, Cypr

$5,42M
$14,448/m²
;
In CRM: 15577
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.02.2026

Cena za m²
    $14,448/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    375 m²

Opis

Luksusowy Seafront Villa - Contemporary Coastal Living Ta wyjątkowa willa znajduje się w bardzo wysublimowanej dzielnicy przybrzeżnej, zaledwie w odległości krótkiego spaceru od plaży, oferuje doskonałe połączenie nowoczesnego wzornictwa, wykończenia premium i spokojnego życia nad morzem. Rozprzestrzenianie się na trzech poziomach, w tym przestronna piwnica, hojne parter, i prywatne pierwsze piętro, nieruchomość zapewnia wszechstronne przestrzenie życiowe do nowoczesnego stylu życia. Piwnica oferuje elastyczne opcje dla kina domowego, siłowni, personelu lub apartament gościnny, lub dodatkowe przechowywanie. Na parterze znajdują się ekspansywne obszary mieszkalne i jadalne z wysokimi sufitami i oknami sufitowymi, które tworzą bezszwowy przepływ na zewnątrz. Kuchnia jest w pełni wyposażona w wysokiej jakości oprawy i wykończenia, a tarasy i ogrody krajobrazu rozszerzyć przestrzeń na zewnątrz, wraz z prywatnym basenem. Pierwsze piętro składa się z czterech elegancko urządzonych sypialni, z których każda posiada dobrze wyposażone łazienki i dostęp do balkonów lub tarasów z spokojnym widokiem na wybrzeże. Naturalne światło, nowoczesna stylizacja i przemyślane detale zwiększają poczucie przestrzeni i komfortu w całej willi. Na świeżym powietrzu willa jest uzupełniona o opalone tarasy, ogrody krajobrazowe i prywatny basen, oferujący idealne miejsce na relaks i rozrywkę na tle panoramicznych widoków na morze. Willa ta reprezentuje idealną równowagę luksusu, funkcjonalności i życia na wybrzeżu, oferując wyrafinowany styl życia zaledwie kilka chwil od plaży, restauracji i lokalnych udogodnień. Wyposażenie / cechy Sypialnie: 4 przestronne sypialnie z łazienką Poziomy: piwnica, parter i pierwsze piętro Przestrzeń mieszkalna: obszary mieszkalne i jadalne z wysokimi sufitami Kuchnia: W pełni wyposażona nowoczesna kuchnia z wykończeniami premium Na zewnątrz: Prywatny basen, tarasy słoneczne, ogrody krajobrazowe Widok: Panoramiczny widok na morze i wybrzeże z wielu poziomów Dodatkowe przestrzenie: Piwnica nadaje się do kina domowego, siłowni, personelu lub apartamentu dla gości, przechowywania Dodatkowe funkcje: Okna podłogowe, balkony, klimatyzacja, wysokiej jakości podłogi i wyposażenie Lokalizacja: Krótki spacer do plaży, restauracji i lokalnych udogodnień FAQ (często zadawane pytania) P1: Ile sypialni ma willa? A1: Willa posiada cztery przestronne sypialnie, z których każda posiada łazienkę. P2: Czy willa ma piwnicę? A2: Tak, posiada pełną piwnicę odpowiednią na siłownię, kino domowe, personel lub apartament gościnny, lub dodatkowe przechowywanie. P3: Czy istnieje prywatny basen? A3: Tak, willa obejmuje prywatny basen z tarasami słonecznymi i ogrodami krajobrazowymi. P4: Czy są widoki na morze? A4: Tak, willa oferuje panoramiczny widok na morze z wielu poziomów, w tym balkony i tarasy. P5: Jakie poziomy obejmuje willa? A5: Willa jest rozłożona na trzech poziomach: piwnica, parter i pierwsze piętro. P6: Jak blisko jest willa do plaży? A6: Willa znajduje się w odległości krótkiego spaceru od plaży i pobliskich udogodnień przybrzeżnych. P7: Jaki rodzaj kuchni posiada willa? A7: Posiada w pełni wyposażoną nowoczesną kuchnię z wyposażeniem premium i wysokiej jakości wykończeniami.