Mieszkanie 2 pokoi 207 m² Agios Tychonas, Cypr

$711,559
$3,431/m²
;
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $3,431/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    207 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Balkon

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Ogród

Opis

Doświadczenie współczesne Śródziemnomorskie mieszkanie w tym przestronnym i elegancko urządzonym 2-pokojowym mieszkaniu znajduje się na 1 piętrze nowego rozwoju w Agios Tychonas, Limassol. Szczegóły własności: Wewnętrzny obszar pokryty: 88,3 m2 Pokryta weranda: 30 m2 Niepokryta weranda: 54,7 m2 Magazyn: 2,6 m2 Powierzchnia pokryta: 207.4 m2 Efektywność energetyczna: klasa A Data dostawy: Styczeń 2027 Ten apartament oferuje inteligentny układ i funkcjonalne przestrzenie mieszkalne, mieszanie high- end wykończenia z otwartych, oświetlonych wnętrz. Ciesz się ekspansywne powierzchnie zewnętrzne idealne do rozrywki lub relaksu, wszystko podczas podejmowania spokoju jednego z najbardziej ekskluzywnych Limassol obszarów mieszkalnych. Główne cechy: Położony w Agios Tychonas, jednym z najbardziej prestiżowych przedmieść Limassol Nieustraszone widoki na morze i miasto Przestronne otwarte-plan salon i jadalnia Wysoka jakość Europejskie wykończenia w całym Termiczne okna z aluminium podwójnego Przepisy dotyczące ogrzewania podłogowego i A / C Nowoczesna kuchnia i szafy z najlepszych marek europejskich Drzwi wejściowe zabezpieczające i ognioodporne Dostęp do wspólnego basenu i ogrodów krajobrazu 2 minuty od hotelu Four Seasons i plaży Niezależnie od tego, czy szukasz spokojnego stałego miejsca zamieszkania, domu wakacyjnego czy cennej możliwości inwestycyjnej, ten apartament oferuje komfort, styl i jakość premium w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Limassol.