Mieszkanie 5 pokojów 760 m² Limassol, Cypr

$6,91M
$9,097/m²
;
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $9,097/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    5
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    760 m²

Opis

Ten ekskluzywny projekt willi z pięcioma sypialniami dominuje nad wzgórzem w spokojnym segmencie krajobrazu Amathusia, Agios Tychonas - bez Wątpliwości najbardziej wysokiej klasy powierzchni mieszkalnej Limassol. Piaszczysta plaża (oznaczona niebieską flagą) jest zaledwie 200 m i zaledwie kilka minut do najlepszych restauracji, kawiarni, klubów nocnych i centrów handlowych Limassol. Właściwości dostępne tutaj są rzadkie i bardzo cenne. W pobliżu znajdują się ruiny starożytnego Amathus (UNESCO World Heritage Site) - miasto z trzytysięczną historią. W IX-tym nadszedł jego dzień. Obecnie to miejsce jest wykopywane i otwarta jest ekspozycja powietrza. Starożytne mury, świątynia, szczątki pomieszczenia mieszkalne i inne budowle zostały starannie zachowane.