Mieszkanie 2 pokoi 80 m² Yeroskipou, Cypr

$322,650
$4,033/m²
;
In CRM: 30600
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $4,033/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    80 m²

Opis

Doświadcz wzniesionego życia w tym oszałamiającym 2-pokojowym mieszkaniu, doskonale umieszczonym w samym sercu Geroskipou - jednym z najbardziej wysuniętych po Pafos i szybko rosnących obszarów mieszkalnych. Położony w wyłącznym rozwoju falistym, rezydencja ta oferuje wyrafinowaną mieszankę nowoczesnego projektowania, prywatności i codziennego luksusu. Wejdź do środka, aby odkryć jasny, open- plan układu z ekspansywnych okien podłogowych do sufitu, umożliwiając naturalne światło przepływać przez każdą przestrzeń. Przestronne obszary mieszkalne i jadalne bezproblemowo łączą się z prywatnym tarasem na dachu, oferując panoramiczne widoki i idealne ustawienie dla Al Fresco jadalnia, rozrywka, lub po prostu odkręcanie w stylu. Z dbałością o szczegóły, apartament posiada wysokiej klasy wykończenia, oprawy premium i energooszczędne systemy w całym - zapewniając dom, który jest tak piękny, jak jest praktyczny. Apartament ten usytuowany jest zaledwie kilka minut od plaż flagowych, sklepów butikowych, renomowanych szkół i centrum miasta Pafos, oferuje idealną równowagę spokojnego życia i miejskiej dostępności.

Lokalizacja na mapie