Mieszkanie 1 pokój 50 m² Pafos, Cypr

$247,096
$4,942/m²
;
In CRM: 27092
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.05.2026

Cena za m²
    $4,942/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Opis

Odkryj wyrafinowane miejskie życie w butiku rozwoju mieszkalnego przeznaczony dla tych, którzy cenią nowoczesną elegancję, komfort i jakość rzemiosła. Ta ekskluzywna rezydencja posiada zaledwie 24 przemyślane apartamenty, które oferuje wyrafinowany styl życia w jednym z najbardziej wysublimowanych miejsc Pafos. Każdy szczegół został starannie polecony, aby stworzyć harmonijną mieszankę współczesnej architektury, materiałów premium i funkcjonalnych przestrzeni życiowych. Idealnie usytuowany w samym sercu miasta, projekt znajduje się w odległości spaceru od centrum miasta, uniwersytetu i uroczego starego miasta, co czyni go idealnym zarówno dla właścicieli domów i inwestorów. Mieszkańcy cieszą się również doskonałą dostępnością do kluczowych miejsc, w tym centrów handlowych, plaż i malowniczej okolicy portu. Pierwsza lokalizacja Uniwersytet - 4 minuty spacerem Stare Miasto - 3 minuty jazdy Centrum handlowe - 6 minut jazdy Latarnia morska Beach - 9 minut jazdy Harbour - 10 minut jazdy Cechy i specyfikacje Premium High- end nowoczesne wykończenia w całym Materiały najwyższej jakości Izolowane okna aluminiowe do wzmocnionej izolacji termicznej i akustycznej Stylowy hol wejściowy Parking prywatny Układ ogrzewania wody słonecznej Zgodność standardowa UE Wysokiej jakości drzwi wewnętrzne z izolacją akustyczną Promowane mieszkanie - 1 Sypialnia Apartament Biżuteria 124; 1 piętro Ten pięknie zaprojektowany apartament z 1 sypialnią łączy funkcjonalność z nowoczesnym komfortem, oferując jasne wnętrza i eleganckie przestrzenie na zewnątrz idealne zarówno do użytku osobistego i inwestycji. Wewnętrzny obszar pokryty: 50 m2 Balkon pokryty: 12.2 m2 Piętro: pierwsze piętro Doskonała okazja dla nowoczesnego miasta życia lub inwestycji w doskonałej lokalizacji Pafos, oferując nowy standard luksusu butikowego, gdzie doskonałość jest prawdziwym fundamentem codziennego życia. Często zadawane pytania Jakie apartamenty są dostępne? Rozwój oferuje nowoczesne apartamenty butikowe z nowoczesną architekturą, funkcjonalnymi układami i wykończeniami najwyższej jakości. Jakie są specyfikacje apartamentu z 1 sypialnią? Apartament znajduje się na 1 piętrze i obejmuje: 50 m2 powierzchni wewnętrznej pokrytej 12,2 m2 balkon kryty Przestronne otwarte-plan salon i jadalnia 1 wygodna sypialnia Czy prywatny parking jest wliczone? Tak, prywatny parking jest dostępny dla mieszkańców. Jakie standardy wykończenia są zawarte? Apartamenty wyposażone są w: Nowoczesne wykończenia high-end Materiały najwyższej jakości Okna izolowane z aluminium Drzwi wewnętrzne izolowane dźwiękowo Stylowe wejścia lobby Czy budynek jest energooszczędny? Tak, projekt obejmuje izolowane okna aluminiowe i słoneczny system podgrzewania wody przeznaczony do poprawy efektywności energetycznej i komfortu. Jak blisko jest projekt do centrum miasta? Rezydencja znajduje się centralnie w odległości spaceru od uniwersytetu i w pobliżu centrum miasta, starego miasta, centrum handlowego, plaż i portu. Czy nieruchomość nadaje się do inwestycji? Tak, centralna lokalizacja i nowoczesny design sprawiają, że jest to doskonały wybór zarówno dla mieszkaniowych i długoterminowych możliwości inwestycyjnych. Czy apartamenty nadają się do stałego pobytu? Oczywiście. Apartamenty są przeznaczone do komfortowego całorocznego życia z praktycznymi układami, jakości konstrukcji i łatwy dostęp do codziennych udogodnień. Czy budynek spełnia normy europejskie? Tak, rozwój jest zbudowany zgodnie z normami i specyfikacjami UE. Co czyni ten rozwój wyjątkowym? Projekt łączy w sobie życie w stylu butique-, doskonałą jakość konstrukcji, nowoczesną estetykę i doskonałą lokalizację centralną, tworząc idealną równowagę komfortu, wygody i współczesnego stylu życia.