Mieszkanie 1 pokój 50 m² Yeroskipou, Cypr

$265,034
$5,301/m²
;
In CRM: 24601
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $5,301/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Opis

Doświadczenie luksusowe życie w tym niesamowitym budynku. Położony w Geroskipou, spokojne miasto w pobliżu miasta, lotniska i plaży Błękitnej Flagi, te apartamenty oferują nowoczesny design, high- end wykończenie i wspólny basen na dachu. Odkryj elegancję i wygodę w bezpiecznej przystani.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?