Mieszkanie 3 pokoi 165 m² Yeroskipou, Cypr

$495,498
$3,003/m²
;
In CRM: 24278
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $3,003/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    165 m²

Szczegóły wnętrza

Zabezpieczenia:

  • System alarmowy

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Weranda

Opis

Kolejny Fantastyczny rozwój 3 lub 4 sypialnie oddzielone rezydencje w pięknym nowoczesnym designem! Spokojny obszar mieszkalny Przestronne obszary mieszkalne i werandy Zewnętrzna izolacja termiczna Fałszywe pułapy Ogrzewanie podłogowe Freematch -VRV typ A / C System alarmowy System ciśnienia wody Wall montowane toalety i chodzić w prysznicach Zaopatrzenie w ładowarkę do samochodów elektrycznych Podłogi laminatowe w sypialni Półosłonięte miejsce parkingowe Opcjonalny basen Rezerwa na system fotowoltaiczny Certyfikat energetyczny A

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć