Mieszkanie 2 pokoi 62 m² Tala, Cypr

$208,110
$3,367/m²
;
In CRM: 17543
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 11.03.2026

Cena za m²
    $3,367/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    62 m²

Opis

Znajduje się w miejscowości Tala, ten piękny 2- sypialnia, 1 - łazienka apartament oferuje spokojną ucieczkę z miasta. Komfortowy komfort i wygoda, z prywatnym balkonem zapewniającym cichą przestrzeń na zewnątrz, ten apartament zaprasza do relaksu i wziąć w malownicze widoki. Jego umeblowany zestaw zapewnia bezproblemowy ruch - w doświadczeniu, co pozwala na zamieszkanie w nowym domu od razu.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?