Mieszkanie 3 pokoi 133 m² Koinoteta Agiou Tychona, Cypr

$455,167
$3,422/m²
;
In CRM: 29491
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.11.2025

Cena za m²
    $3,422/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    133 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Meble
  • Urządzenia domowe
  • Balkon

Opis

Na sprzedaż: oszałamiający apartament odsprzedaży znajduje się w pożądanym Agios Tychonas - Obszar turystyczny. Ten dobrze wyposażony apartament oferuje przestronną wewnętrzną przestrzeń życiową o powierzchni 133 m ², oferując komfortowe i zachęcające środowisko dla rodzin lub osób poszukujących tętniącego życiem stylu życia. Apartament składa się z trzech hojnych pokoi, zapewniając dużą ilość miejsca na odpoczynek i relaks, wraz z dwoma nowoczesnymi łazienkami, które zaspokajają codzienne potrzeby. Położony na drugim piętrze czteropiętrowego budynku, będzie cieszyć się prywatnością i łatwą dostępnością. Agios Tychon - obszar turystyczny znany jest ze swojej pięknej linii brzegowej, uroczych promenady, a także różnych opcji jadalnia i zakupy. Mieszkańcy docenią bliską bliskość autostrady, co podróż wygodne, podczas gdy wszystkie niezbędne udogodnienia są tylko krótki spacer. Ta nieruchomość jest w pełni umeblowana, co pozwala na łatwe wprowadzenie i zacząć cieszyć się nowym domem od razu. Nie przegap okazji do posiadania kawałka tego obszaru po południu. Aby uzyskać więcej informacji lub zaplanować oglądanie, prosimy o kontakt z Fox Realty, podając Limassol i Pafos. Twoje wymarzone mieszkanie czeka!

Lokalizacja na mapie

Cypr, Koinoteta Agiou Tychona