Mieszkanie 2 pokoi 102 m² Limassol, Cypr

Cypr, Limassol
$499,787
$4,896/m²
;
Data aktualizacji: 10.04.2026

Cena za m²
    $4,896/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    102 m²

Opis

W dynamicznym obszarze Kapsalos, Limassol, powstaje nowy kompleks mieszkalny, dając nowoczesny obraz życia miejskiego. Projekt dwóch eleganckich budynków łączy ekspresję architektoniczną i komfort życia codziennego. Kompleks oferuje apartamenty z jedną, dwie i trzy sypialnie, gdzie każdy szczegół jest przemyślany na maksymalny komfort i naturalne oświetlenie. Nowoczesna architektura, wyrafinowane wnętrza i wysokiej jakości wykończenia tworzą atmosferę łatwej elegancji. Na wyższych poziomach znajdują się penthouses z prywatnych tarasów dachowych, skąd panoramiczne widoki i poczucie całkowitej prywatności otwarte. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się przestronnym wspólnym basenem, zielonymi obszarami rekreacyjnymi i wyposażonym grillem - idealnym miejscem na relaks i poznanie przyjaciół. Energooszczędne rozwiązania, prywatne miejsca parkingowe i magazynowe zapewniają komfort i wygodę w codziennym życiu. Położony w centrum jednego z najbardziej komfortowych obszarów Limassol, kompleks łączy styl, funkcjonalność i długoterminowe wartości - przestrzeń, gdzie nowoczesne życie znajduje harmonię.